O NAS

     Centrum Rehabilitacji i Fizjoterapii zlokalizowane jest w Hotelu Zawiercie****, położonym w bardzo bliskiej odległości od malowniczych terenów Jury Krakowsko - Częstochowskiej. Lokalizacja umożliwia szybki dojazd z Katowic, Częstochowy oraz Krakowa, a bliskość lotnisk Katowice Pyrzowice (30km) i Kraków Balice (65km) stanowi doskonałą alternatywę ośrodka rehabilitacyjnego dla osób z zagranicy.

     Kompleks wyposażony jest m.in. w gabinety zabiegowe z najnowocześniejszymi urządzeniami do fizjoterapii, sale do ćwiczeń (kinezyterapia), bezchlorowy basen (więcej informacji ----->), jacuzzi, sauny (suchą, parową, Infrared), szerokie zaplecze SPA, klub z kręgielnią oraz 63 komfortowo wyposażone pokoje.

     Dzięki szerokiej kadrze profesjonalnie przygotowanych specjalistów oraz indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta, sprawimy aby Państwa powrót do zdrowia przebiegał sprawnie i skutecznie.

     Nasza oferta skierowana jest zarówno dla osób pragnących uczestniczyć w turnusach rehabilitacyjnych jak i mieszkańców regionu chcących skorzystać z poszczególnych zabiegów.

     UWAGA ! Nie pobieramy żadnych oplat od pacjentów za udostępnienie ich dokumentacji medycznej.

Powrót
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij