Konferencje i szkolenia Śląsk

Wyposażone w profesjonalny sprzęt audiowizualny zaplecze szkoleniowo – konferencyjne jest jednym z największym atutów Hotelu Zawiercie ****.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 5 przestrzennych i klimatyzowanych sal konferencyjnych oraz luksusowy Gabinet Myśliwski, w którym odbywać się mogą prestiżowe, kameralne spotkania (do 20 osób). Jeśli planują Państwo szkolenie – Śląsk jest idealnym miejscem, by podzielić się z innymi swoją wiedzą.

Z przyjemnością informujemy, iż uruchomiliśmy salę audiowizualną z rzutnikiem Full HD oraz dźwiękiem przestrzennym Dolby Surround System dla grup do 50 osób. Jako udogodnienie dla uczestników konferencji, wszystkie fotele wyposażone są w pulpity.

Wykwalifikowany personel jest cały czas do Państwa dyspozycji. Chętnie służymy pomocą przy organizacji spotkania i czuwamy nad jego prawidłowym przebiegiem.

Nasi Goście chwalą sobie wyjątkową oprawę spotkań, fachowość oraz doskonałe zaplecze gastronomiczne. Oferujemy bogate serwisy kawowe, eksluzywne potrawy i wyśmienite desery.

Konferencje Jura, konferencje Śląsk? Wybierzcie Hotel Zawiercie****!

Powrót
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij