Na dłonie i stopy

  • Manicure z odżywką

    35 zł

    40 min.

    Zabieg pielęgnujący paznokcie i dłonie. Po zabiegu paznokcie są gładkie i błyszczące. Manicure zakończony jest malowaniem odżywką. Po zabiegu Klient otrzymuje pilnik, polerkę i patyczek, użytą do zabiegu.

  • Manicure z malowaniem

    40 zł

    60 min.

     

  • Manicure japoński (odżywczo-naprawczy)

    50 zł

    60 min.

    Manicure japoński – paznokcie na wysoki połysk! Manicure japoński na polskim rynku jest od niedawna, za to w Japonii, skąd się wywodzi jest już znany od 400 lat. Jego efektem są mocne, zdrowe i niesamowicie błyszczące paznokcie połyskiem różowej perły.

    Zabieg polega na wzmocnieniu, uszczelnieniu płytki paznokcia oraz wzbogaceniu jej w składniki mineralne. Metoda wmasowywanie poprawia krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokcia. Idealny dla osób o łamliwych, kruchych i rozdwajających się paznokciach. Nie może być natomiast bezpośrednio wykonywany po zdjęciu przedłużonych paznokci, akrylowych czy żelowych, ponieważ płytka paznokcia jest zbyt cienka.

    Podczas zabiegu użyte zostają preparaty zawierające witaminy A i E, keratyna, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Zabieg polega na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia, a następnie zabezpieczeniu jej poprzez wtarcie odpowiedniego pudru, który uniemożliwi wypłukanie odżywczych składników przez około 2 tygodni.

    Efekt: piękne, zdrowe, a przede wszystkim na wysoki naturalny połysk paznokcie.

  • Manicure VINYLUX

    50 zł

    60 min.

    Manicure VINYLUX CND to przełom w stylizacji paznokci - Alternatywa dla paznokci hybrydowych!

    Vinylux to lakier do paznokci, który zwiększa swoją wytrzymałość pod wpływem naturalnego światła. Kiedy inne, zwykłe lakiery kruszą się, a ich wygląd się pogarsza z biegiem czasu, Vinylux staje się coraz bardziej odporny.

    CND jest to firma mająca w swojej ofercie najlepsze na rynku lakiery hybrydowe SHELAC, które mimo wszystko jednak niszczą paznokcie. Lakiery VINYLOWE nie niszczą płytki paznokcia, nie utwardza się ich w lampie i można samemu w domu zmyć zmywaczem (nie ma konieczności chodzenia do kosmetyczki na usuwanie acetonem, tak jak jest to w przypadku hybryd). Utrzymują się około 7 dni (czasem nawet do 10 dni :)).

  • Manicure SPA (z peelingiem i maską)

    80 zł

    70 min.

     

  • Malowanie paznokci kolor

    15 zł

    20 min.

     

  • Malowanie VINYLUX kolor

    20 zł

    30 min.

     

  • Opiłowanie paznokci

    10 zł

    10 min.

    Pilnik zostaje u klientki.

  • Pedicure frezarkowy

    80 zł

    70 min.

    Zdrowe, miękkie i wypielęgnowane stopy są ważnym elementem urody oraz dodają pewności siebie. Dlatego warto otoczyć stopy szczególną pielęgnacją i wykonać profesjonalny pedicure. Pedicure polega na wypiłowaniu i wygładzeniu paznokci, usunięciu zrogowaciałego naskórka, wygładzenie i nawilżeniu skóry stóp. Zabieg wykonany jest z użyciem frezarki. W celu zachowania higieny i bezpieczeństwa, większość materiałów jest jednorazowego. Po zabiegu Klient otrzymuje pilnik i polerkę użytą do zabiegu.

    Przeciwwskazania:

    - stany zapalne i ropne stóp i paznokci,

    - grzybice i drożdżyce paznokci,

    - brodawki,

    - inne stany zakaźne stóp i paznokci.

  • Pedicure z malowaniem

    90 zł

    90 min.

     

  • Pedicure same paznokcie z malowaniem

    50 zł

    60 min.

Powrót
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij