Na dłonie i stopy

 • Manicure z odżywką

  35 zł

  40 min.

  Zabieg pielęgnujący paznokcie i dłonie. Po zabiegu paznokcie są gładkie i błyszczące. Manicure zakończony jest malowaniem odżywką. Po zabiegu Klient otrzymuje pilnik, polerkę i patyczek, użytą do zabiegu.

 • Manicure z malowaniem

  40 zł

  60 min.

   

 • Manicure japoński (odżywczo-naprawczy)

  50 zł

  60 min.

  Manicure japoński – paznokcie na wysoki połysk! Manicure japoński na polskim rynku jest od niedawna, za to w Japonii, skąd się wywodzi jest już znany od 400 lat. Jego efektem są mocne, zdrowe i niesamowicie błyszczące paznokcie połyskiem różowej perły.

  Zabieg polega na wzmocnieniu, uszczelnieniu płytki paznokcia oraz wzbogaceniu jej w składniki mineralne. Metoda wmasowywanie poprawia krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokcia. Idealny dla osób o łamliwych, kruchych i rozdwajających się paznokciach. Nie może być natomiast bezpośrednio wykonywany po zdjęciu przedłużonych paznokci, akrylowych czy żelowych, ponieważ płytka paznokcia jest zbyt cienka.

  Podczas zabiegu użyte zostają preparaty zawierające witaminy A i E, keratyna, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Zabieg polega na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia, a następnie zabezpieczeniu jej poprzez wtarcie odpowiedniego pudru, który uniemożliwi wypłukanie odżywczych składników przez około 2 tygodni.

  Efekt: piękne, zdrowe, a przede wszystkim na wysoki naturalny połysk paznokcie.

 • Manicure VINYLUX

  50 zł

  60 min.

  Manicure VINYLUX CND to przełom w stylizacji paznokci - Alternatywa dla paznokci hybrydowych!

  Vinylux to lakier do paznokci, który zwiększa swoją wytrzymałość pod wpływem naturalnego światła. Kiedy inne, zwykłe lakiery kruszą się, a ich wygląd się pogarsza z biegiem czasu, Vinylux staje się coraz bardziej odporny.

  CND jest to firma mająca w swojej ofercie najlepsze na rynku lakiery hybrydowe SHELAC, które mimo wszystko jednak niszczą paznokcie. Lakiery VINYLOWE nie niszczą płytki paznokcia, nie utwardza się ich w lampie i można samemu w domu zmyć zmywaczem (nie ma konieczności chodzenia do kosmetyczki na usuwanie acetonem, tak jak jest to w przypadku hybryd). Utrzymują się około 7 dni (czasem nawet do 10 dni :)).

 • Manicure SPA (z peelingiem i maską)

  80 zł

  70 min.

   

 • Malowanie paznokci kolor

  15 zł

  20 min.

   

 • Malowanie VINYLUX kolor

  20 zł

  30 min.

   

 • Opiłowanie paznokci

  10 zł

  10 min.

  Pilnik zostaje u klientki.

 • Pedicure frezarkowy

  80 zł

  70 min.

  Zdrowe, miękkie i wypielęgnowane stopy są ważnym elementem urody oraz dodają pewności siebie. Dlatego warto otoczyć stopy szczególną pielęgnacją i wykonać profesjonalny pedicure. Pedicure polega na wypiłowaniu i wygładzeniu paznokci, usunięciu zrogowaciałego naskórka, wygładzenie i nawilżeniu skóry stóp. Zabieg wykonany jest z użyciem frezarki. W celu zachowania higieny i bezpieczeństwa, większość materiałów jest jednorazowego. Po zabiegu Klient otrzymuje pilnik i polerkę użytą do zabiegu.

  Przeciwwskazania:

  - stany zapalne i ropne stóp i paznokci,

  - grzybice i drożdżyce paznokci,

  - brodawki,

  - inne stany zakaźne stóp i paznokci.

 • Pedicure z malowaniem

  90 zł

  90 min.

   

 • Pedicure same paznokcie z malowaniem

  50 zł

  60 min.

Powrót
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij