Poradnia zdrowego żywienia

INDYWIDUALNY PROGRAM ŻYWIENIOWY

Program żywieniowy w naszej ofercie ma niewiele wspólnego z dietą w potocznie rozumianym tego słowa znaczeniu. Dieta większości z nas kojarzy się jednoznacznie negatywnie, wiąże się z narzuceniem sobie postów oraz innymi formami przymusu stosowanymi wobec samych siebie. Jak często się zdarza, że stosując dietę nie marzymy o niczym innym, jak o tym, by dieta mogła się w końcu zakończyć? A co się dzieje wtedy? Oczywiście wracamy z powrotem do starych nawyków, starej wagi ale też, niestety, starego wyglądu. W takiej sytuacji nie ma szansy, by zdarzyło się inaczej...

Dlatego wychodzimy do Ciebie z propozycją:

Konsultacji żywieniowych, gdyż odpowiednio skomponowany jadłospis ma wpływ na wszelkie aspekty życia. Tu już nie chodzi jedynie o zbędne kilogramy, których można się pozbyć (bo utrata wagi jest naturalną konsekwencją tego, o czym przeczytacie dalej), ale przede wszystkim o znaczącą poprawę jakości zdrowia, o nieustająco dobre samopoczucie oraz lepszą niż przeciętna kondycję psychiczną i fizyczną.

Co mamy do zaoferowania ?

1. Indywidualne podejście, bo wiemy, że każdy człowiek jest wyjątkowy.

2. Profesjonalną wiedzę na temat zdrowego odżywiania, którą dopasowujemy i ewentualnie później zmieniamy w zależności do potrzeb Twojego organizmu.

Co bierzemy pod uwagę ?

Każdy INDYWIDUALNY PROGRAM ŻYWIENIOWY uzależniony jest od takich aspektów jak: typ metaboliczny, uwarunkowania genetyczne, choroby, wiek, płeć, nawyki czy oczekiwania. Każdy z nas jest inny. To znaczy, że pewne potrawy dla jednych będą lekarstwem, dla innych trucizną.

Dlatego w celu stworzenia najlepszego dla Ciebie PROGRAMU, przeprowadzimy szczegółową analizę składu Twojego ciała oraz poprosimy Cię o udzielenie odpowiedzi na kilkadziesiąt pytań. Taka analiza pozwoli nam określić bardzo dokładnie i szczegółowo co Ci służy, a co szkodzi.

INDYWIDUALNY PROGRAM ŻYWIENIOWY oparty jest na świadomym wyborze konkretnych produktów oraz jeszcze bardziej świadomej rezygnacji z innych. Sam fakt wyeliminowania ze swojego jadłospisu tylko kilku produktów zdziała cuda na polu Twojego zdrowia, wagi i urody.

Jest jeden niezaprzeczalny plus stosowania INDYWIDUALNEGO PROGRAMU ŻYWIENIOWEGO. Już zawsze będziesz mógł najeść się do syta bez strachu o to, że przytyjesz. A liczyć kalorie i głodzić się będą Ci, którzy to lubią ;)

Badania, analiza, konsultacje - BEZPŁATNIE

- Badanie składu ciała
- Badanie masy ciała
- Pomiary
- Szczegółowy wywiad żywieniowy
- Szczegółowy wywiad zdrowotny
- Wstępne omówienie zasad żywieniowych

Program żywieniowy - 200zł

- Analiza składu ciała
- Omówienie uwarunkowań genetycznych i typu metabolicznego
- Program żywieniowy dotyczący wagi
- Program żywieniowy dotyczący zdrowia
- Zabieg usuwania pasożytów

Wizyta kontrolna - 100zł

- Badania i analiza składu, masy i wymiarów ciała
- Omówienie pierwszych tygodni zmian
- Odpowiedzi na pytania
- Kontrola wyznaczonych zadań
- Wprowadzenie poprawek
- Omówienie dalszych działań
- Zabieg detoksykacji organizmu

Powrót
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij